Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

XL-Super pump

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v FLAGRANTI

Nemám žiadne výhrady

• , zakúpené v EROS

• jednoduchá obsluha, velkosť

odporúčam...

Produkt nemá žiadne parametre.

Vákuové pumpy majú niekoľko kladných účinkov dôležitých pre mužov. Vedľa mierneho zväčšenie penisu tiež významne pomáhajú dosiahnuť erekciu a v neposlednom rade doslova trénujú toporivé telieska a celú funkciu vlastnej erekcie.

Páni s väčším penisom mávajú ťažkosti s erekciou skôr než bežne rozmerový zvyšok populácie, ale ťažko hľadajú vákuové pumpy, ktoré by im vyhovovali veľkosťou. Môže ísť o problém s dĺžkou valca - valec sa podtlakom vtlačí do podbruška a penis vystúpi oveľa viac, než by sa dalo čakať. Nie je výnimkou, že sa penis oprie až o dno valca. A tiež o priemer - penis nadobudne do priemeru pomerne veľa a pokiaľ sa pri zväčšovaní silno trie o steny, môže to vyvolávať nepríjemné pocity.

Super Pump je práve koncipovaná pre riešenie tohto problému. Dĺžka jej valca je 20 cm a vnútorný priemer je 6 cm. Také rozmery by mali stačiť i pomerne vyvinutým jedincom.

Podtlak sa vytvára stláčacím balónikom a spätné napustenie atmosferického tlaku stlačením tlačidla na ventile medzi balónikom a valcom.

Súčasťou pumpy je tiež jemná latexová manžeta (priemer 1 - 5 cm).

Odporúčame k pumpe priobjednať kvalitný lubrikačný gél. Na latexovú manžetu nepouž

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v FLAGRANTI