Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Womanizer W100

Materiál
silikon

• , zakúpené v Sexiveci.sk

• Funguje to tak ako je to opísané v návode
  • , zakúpené v Love Sexshop

• Prostě super věcička,není co dodat,každá žena by ji měla vyzkoušet :-)

Nevěřila jsem,že dokáže to,co bylo řečeno v recenzích,ale jakmile jsem ho dostala a vyzkoušela,mé obavy zmizeli.Vřele doporučuji .

• , zakúpené v Love Sexshop

• Vše co je v recenzích je pravda.
    • Možná by byla dobrá větší regulace výkonu směrem dolů.
    • Zvuk který přístroj vydává je daní za způsob masáže a dá se tolerovat. Celkově vypadá moc hezky a hlavně dělá to co má na 1*. Výdrž na nabití excelentní.

Výborný přístroj.
    Za hodně peněz mnoho muziky.
    Dlouhá výdrž na nabití.

Materiál
silikon

Revolučná novinka v dráždení klitorisu a v dosiahnutí orgazmu, ktorú po vyskúšaní bude chcieť mať každá žena!

Skutočný zázračný masér, ktorý:

• u 52 % testujúcich spôsobil orgazmus do 1 minúty
  • u 73 % testujúcich spôsobil viacnásobný orgazmus
  • 76 % testujúcich prežilo nezvyčajne silný, intenzívny orgazmus
  • 63 % testujúcich prežilo celkom nový sexuálny zážitok

UPOZORNENIE: -100 % testujúcich považovalo Womanizer za absolútne jedinečný stimulátor a 98% z nich by si ho rozhodne zakúpilo!

Detailne vypracovaný a tvarovaný masážny prístroj jasných foriem, ktorý dobre padne do ruky, hýčka klitoris doteraz nepoznanými pulzujúcimi, rytmickými impulzmi drobných sacích vĺn, výsledkom čoho je s ničím neporovnateľný, hoci aj viacnásobný orgazmus! Takmer rozochveje klitoris, a tým aj celé telo!

Ergonomicky tvarovaný stimulátor zo silikónu, maximálne šetrného ku pokožke, s nabíjateľným akumulátorom, s krásnou, vzorkovanou, dekoratívnou vsadkou, s lesklým, klenot pripomínajúcim ovládacím tlačítkom v tvare kryštálu.

Podstatné vlastnosti:

• jedinečná, doteraz nepoznaná stimulácia
  • 100% záruka orgazmu-spôsobí orgazmus hoci aj do 60 sekúnd-hoci aj viacnásobný orgazmus
  • ergonomicky tvarovaný
  • nová, patentovaná technológia sacích vĺn
  • moderný dizajn
  • krásne jemne vypracované tvary
  • materiál šetrný ku pokožke
  • na dotyk hodvábny
  • nabíjateľný akumulátor
  • hoci aj 90 minútová prevádzková doba
  • jednoduché ovládanie
  • rozmery: 16 x 5 cm
  • hmotnosť: 150 g
  • moderná farba
  • materiál: ABS, lekársky silikón

Dodávame s USB prípojkou na nabíjanie, s náhradným sacím zvonom a s nepostrádateľným úložným tvrdým púzdrom na zips.

Použitie: 1. Ak máte intímne telové šperky, najprv ich bezpodmienečne odstráňte. 2. Krátkym stlačením stredného vypínacieho gombíka sa spustí ľahká, jemná sacia vlna. 3. Potom po roztiahnutí pyskov ohanbia jemne pritlačte malý sací zvonček, umiestnený na spodnej strane stimulátora, na klitoris. 4. Pomocou horného gombíka v tvare kryštálu sa dá stupňovať sila, intenzita sacích vĺn. 5. Jedným stlačením vypínacieho gombíka sa môžete vrátiť k jemnému dráždeniu. 6. A nakoniec dlhším stlačením stredného gombíka môžete prístroj vypnúť.

Odporúčanie na nabíjanie:

Pri prevzatí je prístroj nabitý iba na základnú úroveň. Po vybití akumulátora je vhodné nabíjať produkt 4 hodiny, potom je možná hoci aj 90 minútová prevádzka. Reálna doba prevádzky závisí od doby trvania nepretržitého používania, ako aj od intenzity používania.

Odporúčanie na čistenie:

Prístroj pred prvým použitím, ako aj po každom použití dôkladne očistite.

Nepoužívajte agresívne, abrazívne čistiace prostriedky, ako ani prostriedky s obsahom alkoholu alebo chemikálií. Nepoužívajte na čistenie predmety, ktoré môžu prístroj poškodiť (kefa, drsná špongia atď.).

Najprv opatrne stiahnite malý sací zvonček a umyte ho v teplej vode antibakteriálnym mydlom, potom ho opláchnite pod tečúcou vodou a nechajte uschnúť.

Po uschnutí ho uložte do púzdra a odložte na suché a chladné miesto. Nevystavujte ho priamemu slnečnému žiareniu!

TIP: pre dodržanie maximálnej hygieny odporúčame používanie špeciálneho čistiaceho prostriedku bez obsahu alkoholu /objednávacie číslo: 06302500000).

Na stimulátor používajte výhradne lubrikanty na báze vody, oleje môžu poškodiť jeho materiál.

Produkt Womanizer nedodávame do Česka!

• , zakúpené v Sexiveci.sk

• Funguje to tak ako je to opísané v návode

• - tady reklama fakt nelže a troufám si tvrdit, že 100% záruka orgasmu je zaručena, v mém případě několikanásobného
    • - dlouhatánská výdrž a možnost nabíjení přes USB i do klasické zásuvky
    • - myslím, že asi 5 stupňů intenzity, mně vyhovuje tak cca střed ;-)
    • - bezproblémové čištění
    • - parádně padne do ruky
    • - nevypadá jako erotická pomůcka, v pěkném bytelném obalu není problém ho nosit i v kabelce ;-) a kdyby zůstal bez obalu ležet někde na stole, tak si někdo může myslet, že je to třeba... třeba teploměr :-)
    • - trochu horší barevný výběr, na konci léta vyšel pěkný nový černý tattoo design, bohužel my už měli koupený tyrkysový kousek.. ale ono je to ve finále úplně jedno, jak vypadá :-)

O výrobku jsme se dozvěděli náhodou v článku na internetu. Bylo to už dávno a když jsme s manželem o článek po pár měsících zakopli znovu, tak jsme začali zkoumat více do hloubky a po přečtení si všech těch wow recenzí napříč světovým internetem jsme začali zcela vážně o nákupu uvažovat. Nejdřív nás zarazila cena kolem 6tis a tak daším zkoumáním jsme zjistili, že Womanizer lze koupit za výrazně nižší cenu ze Slovenska, kde není účtováno žádné poštovné a navíc je k objednávce dárek. I tak jsme ale zboží hned ukvapeně neobjednali a nechali si to pár dní rozležet v hlavě a během té doby jsme pročítali všemožné recenze (i ty negativní) :-) Nakonec jsme ho objednali a těšili se, jestli bude opravdu tak skvělý, jak se všude psalo. A opravdu je! Vůbec nelitujeme té celkem vysoké pořizovací ceny, protože to, co s Womanizerem zažijete, je k nezaplacení ;-) Podotýkám, že nemám problém dosahovat orgasmu i bez Womanizeru, ale s ním je to úplně jiná dimenze. Používáme ho jen ke společným manželským hrátkám, na samouspokojení jsme ho nepořizovali :-) Bála jsem se, aby se manžel necítil "nevyužitě", ale působí to u nás velmi rajcovně a jako skvělá předehra, někdy Womanizer zapojujeme i v průběhu společných hrátek - je to takový nás "třetí do party" :-)
    V některých recenzích jsme četli jako mínus hlučnost a s tím opravdu nemáme problém, pokud se Womanizer přiloží tam, kam má, tak se hlučnost výrazně ztiší.
    Takže, pokud jste ve stavu, kdy zvažujete, jestli do téhle hračky investovat, tak za nás - ANO! Tahle investice se opravdu vyplatí ;-)

• , zakúpené v Love Sexshop

• Prostě super věcička,není co dodat,každá žena by ji měla vyzkoušet :-)

• NAJLEPSIA HRACKA !
    • nic proste nic akurat ze mi netreba chlapa uz ma to s nim nebavi

uplne uzasny vynalez akurat zeby nejake viacnasobne to nie ale silne

• Je pekný.
    • Vraj že nepredráždi ved to boli !!!

ZIADEN ZAZRAK

• , zakúpené v Love Sexshop

• Vše co je v recenzích je pravda.
    • Možná by byla dobrá větší regulace výkonu směrem dolů.

Výborný přístroj.
    Za hodně peněz mnoho muziky.
    Dlouhá výdrž na nabití.